Blog

Blog

Nowoczesne posadzki żywiczne do domu – innowacyjne podłogi do mieszkania

Posadzki żywiczne to nowoczesne rozwiązanie pod wieloma względami. Prześledźmy dziś jak ta nowoczesność wygląda w praktyce.

Nowoczesne podłogi – aby sprostać indywidualnym potrzebom

Wiele osób marzy o niepowtarzalnym domu lub mieszkaniu oraz o równie wyjątkowej podłodze, która będzie znakomicie komponować się z resztą projektu. Żadne inne rozwiązanie nie daje w tym aspekcie więcej możliwości niż nowoczesne posadzki żywiczne. Nieograniczona paleta kolorów, różnorodne faktury, możliwość zatopienia grafik, napisów i innych elementów – to wszystko sprawia, że posadzki dekoracyjne pozwalają inwestorom i projektantom na bardzo kreatywne działania i stworzenie naprawdę wyjątkowego domu.


Na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami


Żywice poliuretanowe i epoksydowe marki BASF, które stosujemy, to nowoczesne materiały na podłogi nie tylko najwyższej jakości, ale także produkty chemiczne niezwykle zaawansowane technologicznie, który dodatkowo są cały czas udoskonalane. My jako wykonawcy, również staramy być na bieżąco ze wszelkimi najnowszymi trendami designerskimi i możliwościami technologicznymi, jakie te produkty dają, a następnie proponować je naszym klientom.   

Nowoczesne podłogi do każdego typu pomieszczeń

Kolejnym ważnym elementem świadczącym o nowoczesności posadzek żywicznych jest możliwość zastosowania ich w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Nowoczesne podłogi sprawdzą się doskonale w salonie, w sypialni, kuchni, pokoju dziecięcym, na schodach i w garażu. Nowoczesne posadzki to nie tylko rozwiązanie do domu, a także do budynków użyteczności publicznej (np. restauracje, szpitale, szkoły i biura). Wszystkie te przestrzenie mają swoją specyfikę i wymagania, jakim musi sprostać podłoga. Dzięki różnorodnym, nowoczsenym systemom żywicznym, stworzonym specjalnie pod typ pomieszczenia, jesteśmy przygotowani na każde z nich, zachowując jednocześnie spójny z pozostałymi pomieszczeniami wygląd. 

Wysoka trwałość gwarancją nowoczesnej podłogi

Podłogi z żywicy poliuretanowej są odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu zachowują swoje właściwości oraz estetyczny wygląd przez długi czas. Nie zmieniają koloru i nie żółkną pod wpływem promieni słonecznych. Trwałość prawidłowo użytkowanych nowoczesnych posadzek żywicznych do domu i mieszkania to nawet 50 lat, a w razie pojawienia się defektów bardzo szybko i łatwo można je odświeżyć. Bez problemu można także zmienić kolor posadzki, co jest znakomitym sposobem na nadanie przestrzeni zupełnie nowego charakteru.

Nowoczesne podłoga – łatwa w czyszczeniu i przyjazna alergikom 

Posadzki dekoracyjne cechuje również łatwość zachowania podłogi w czystości, a także właściwości antystatyczne (posadzki żywiczne nie przyciągają do siebie kurzu), przez co ich użytkowanie szczególnie zalecane jest alergikom i osobom wrażliwym na kurz. Brak spoin i fug, w które dostają się zanieczyszczenia, doceni z kolei każda osoba, która dba o czystość i higienę podłóg w swoim otoczeniu.

Wymienione przez nas zalety nie wyczerpują tematu nowoczesności posadzek żywicznych. Jednak już na podstawie tych elementów bardzo łatwo można stwierdzić, że w tej kwestii jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. 

Udostępnij artykuł:

Ostatnie posty

Mikrocement wady i zalety – analiza popularnego rodzaju wykończenia podłogi

Mikrocement, dzięki swojej wyjątkowej estetyce i wszechstronności, stał się jednym z najbardziej pożądanych materiałów budowlanych i sposobów wykończenia posadzki dekoracyjnej …

CZYTAJ DALEJ

Dlaczego mikrocement pod prysznicem to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie?

Mikrocement pod prysznicem zyskuje coraz większą popularność w projektach łazienek, zarówno domowych, jak i komercyjnych. Ten innowacyjny materiał łączy w …

CZYTAJ DALEJ

Mikrocement po kilku latach użytkowania – analiza funkcjonalności i estetyki

Zastosowanie mikrocementu jako wykończenia posadzki i ścian zyskał w ostatnich latach ogromną popularność. Posadzki z mikrocementu – znane ze swojej …

CZYTAJ DALEJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Jakposadzki. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.