Blog

Blog

Z optymizmem w nowy rok, czyli podsumowanie 2020 i nasze dalsze plany

qlQo3RrJ a n n 4085
Z optymizmem w nowy rok, czyli podsumowanie 2020 i nasze dalsze plany 6

Bieżący rok trwa już w najlepsze, a my staramy się realizować założenia, które nakreśliliśmy sobie na najbliższych dwanaście miesięcy. Czujemy jednak, że nie zamkniemy we właściwy sposób poprzedniego roku, jeśli nie podzielimy się z Wami krótkim podsumowaniem tego, co lepiej lub gorzej udało się zrealizować w 2020 oraz naszymi planami na rok 2021. Zapraszamy do lektury! 

Początek 2020 w świecie przed pandemią

Poprzedni rok rozpoczął się od niezwykle udanego dla nas udziału, razem z Master Builder Solutions, w targach 4 Design Days w Katowicach. Zainteresowanie przeszło nasze oczekiwania. Do tej pory odbieramy telefony od osób, które z naszą ofertą zapoznały się właśnie wtedy. I nie chodzi tylko o pozyskanie nowych klientów, ale także o wiedzę tych ludzi w temacie posadzek żywicznych oraz konkretnych systemów, jakie oferujemy. Takie zmiany w świadomości na temat produktu bardzo nas cieszą i jesteśmy pewni, że udział w 4DD mocno się to tego przyczynił. Niestety udział w kolejnych wydarzeniach branżowych został zablokowany przez pandemię. Nie możemy się doczekać ponownego udziału w tego typu eventach.

h2N49HfJ b a s f 26
Z optymizmem w nowy rok, czyli podsumowanie 2020 i nasze dalsze plany 7

Hitowe posadzki bezbarwne, nowy sprzęt i powiększenie teamu

Planowane wprowadzenie nowych produktów do oferty delikatnie się przeciągnęło i nastąpi w tym roku, trochę więcej napiszemy o tym w założeniach na rok 2021. Warto jednak wspomnieć o bardzo dużym zainteresowaniu jednym z naszych najnowszych produktów w ofercie – posadzkami bezbarwnymi. W poprzednim roku wykonaliśmy ich więcej niż przez poprzednich 10 lat działania firmy! Ten segment będziemy na pewno dalej rozwijać.

Udało nam się również rozbudować flotę maszynową o nową maszynę do wylewania samopoziomów firmy Collomix. Dysponujemy zatem narzędziami, które pozwalają na wyrównanie posadzki pod żywicę, jeśli tylko jest taka potrzeba.

Jesteśmy także bardzo zadowoleni z powiększenia naszego teamu o kolejnych specjalistów. Dysponujemy w tym momencie już czterema prężnie działającymi ekipami, co pozwala nam pracować jeszcze efektywniej i w wielu różnych lokalizacjach. Co prawda nasze międzynarodowe realizacje w poprzednim roku mocno ograniczyła pandemia, ale i tak udało się zakończyć projekt w hiszpańskiej Maladze, a Czechy to już w zasadzie nasze stałe miejsce pracy. Jeśli tylko sytuacja pozwoli, to w tym roku rozpoczniemy nowe realizacje także we Francji i Niemczech.

CS9Gfhft i m g 20210223 w a0011
Z optymizmem w nowy rok, czyli podsumowanie 2020 i nasze dalsze plany 8

Duże projekty i nasze posadzki w programach TVN

Poprzedni rok przyniósł nam także duże wyzwania w zakresie posadzek przemysłowych, którym udało nam się sprostać. Współpraca z firmą KJ zaowocowała wykonaniem realizacji w nowym salonie Lexusa w Krakowie oraz na parkingu przy nowym dworcu PKP w Lublińcu. 10 tys. m2 powierzchni, nowe systemy i nowe problemy, z którymi świetnie sobie poradziliśmy i z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Oba obiekty są już oddane, zatem można korzystać z efektów naszej pracy.

Za ubiegłoroczny sukces uważamy również to, że aż dwa domy, w których wykonaliśmy nasze posadzki, znalazły się w programie TVN “Wyjątkowe domy”. Za oboma projektami stoi wyjątkowa pracownia Beton House, a sam program cieszył się tak dużą popularnością na antenie TVN Style, iż niedawno trafił także na główny kanał TVN. 

Zatem mimo ogólnie trudnego roku na świecie, ten nasz uznajemy za udany. Jesteśmy jednym z czołowych odbiorców firmy BASF (Master Builders Solutions) w Polsce, a w rok 2020 wykonaliśmy najwięcej realizacji w całej naszej historii. I co równie ważne, ograniczenia nie przeszkodziły nam w zorganizowaniu kolejnych imprez integracyjnych, w tym wypadu na Monstertracki 🙂  

3UkEdB8g 120197236 1403434483186825 5624310085088239570 o
Z optymizmem w nowy rok, czyli podsumowanie 2020 i nasze dalsze plany 9

Co dalej, czyli plany na 2021

Cóż, nie zamierzamy zwalniać tempa. O planach na międzynarodowe projekty oraz udziale w wydarzeniach branżowych już wspomnieliśmy. Na pewno jednym z głównych celów na ten rok jest to, czego nie udało się zrealizować w poprzednim, czyli otwarcie naszej nowej siedziby i showroomu, w którym będzie można zobaczyć m.in. wiele rozwiązań posadzkowych, schodów, systemów ściennych, czy płyt betonowych. Takie miejsce na pewno ułatwi naszym klientom wybór najlepszego dla nich rozwiązania. 

Nowe pozycje w ofercie i kolejne powiększenie załogi 

Ten rok przyniesie duże poszerzenie oferowanych przez nas produktów. Przede wszystkim odpowiadając na zapotrzebowanie naszych klientów rozpoczęliśmy współpracę z firmą Dollken – producentem specjalnych listew przyposadzkowych. Więcej o tych produktach już niebawem w osobnych materiałach. 

Poszerzeniu ulegnie również oferta naszych posadzek żywicznych. Wiąże się to z rozpoczęciem współpracy z kolejnym producentem, firmą Remmers. Nowe produkty są obecnie w fazie naszych testów i prób. Gdy tylko będą dostępne, na pewno szeroko je zaprezentujemy. 

Nowych pomysłów na wykończenia i produktów, które powiększą ofertę jest coraz więcej. Nie da się zrealizować ich wszystkich bez jeszcze liczniejszego teamu,  dlatego w tym roku planujemy powiększyć naszą załogę o jeszcze jedną ekipę.  

Przed nami zatem bardzo ciekawy i pracowity czas. O wszystkim postaramy się informować Was na bieżąco za pomocą strony internetowej i social mediów. Zachęcamy do ich obserwowania.

M20ZouN4 154168216 1516386375224968 1318710870050401813 o
Z optymizmem w nowy rok, czyli podsumowanie 2020 i nasze dalsze plany 10

Udostępnij artykuł:

Ostatnie posty

Mikrocement salon inspiracje

Mikrocement i wyjątkowy salon – inspiracje, które Was zachwycą

Salon to serce każdego domu, miejsce spotkań, relaksu i spędzania czasu w gronie najbliższych. Warto zadbać o jego wyjątkowy wygląd, ...
CZYTAJ DALEJ
Łazienka z mikrocementem - Beżowe podłogi i nowoczesna wanna z drewnianym wykończeniem.

Mikrocement łazienka: inspiracje dla nowoczesnych łazienek

Łazienka to jedno z tych miejsc w naszym domu, które służy nie tylko praktycznym celom, ale także może stać się ...
CZYTAJ DALEJ
Mikrocement kolory - przestronne wnętrze domu z beżowym mikrocementem, prezentujące jasny i nowoczesny wystrój.

Mikrocement kolory – modne odcienie w nowoczesnej aranżacji wnętrz

Wybór kolorów ma ogromny wpływ na atmosferę, styl i ogólny wygląd pomieszczenia. Mikrocement należy do produktów wykończeniowych dostępnych w szerokiej ...
CZYTAJ DALEJ
Logo JAK Chemia
FORMULARZ KONTAKTOWY
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Jakposadzki. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.