O nas

O nas

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej!

Już od kilkunastu lat tworzymy posadzki żywiczne oraz posadzki z mikrocementu najwyższej jakości. Jest to nasza specjalność i pasja. W dziedzinie tej potrafimy spełnić nawet najwymyślniejsze pomysły inwestorów, projektantów i architektów. Jesteśmy przekonani, że podłogi żywiczne i mikrocementy to znakomite, trwałe, bezpieczne i na wskroś nowoczesne rozwiązania, które dają nieograniczone wręcz możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta. Wybór tak wąskiej dziedziny i wiele lat doświadczeń w jej zgłębianiu, pozwalają nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu.

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, wychodzącym naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku. Śledzimy światowe trendy designerskie i rozwiązania technologiczne, a w naszych realizacjach korzystamy tylko z produktów najlepszych i sprawdzonych przez lata producentów. Taka strategia oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwoliło nam nie tylko na ciągły rozwój, ale także wypracowanie sprawdzonej i godnej polecenia marki, co jest dla nas największym powodem do dumy.

Zapraszamy do odwiedzenia działu realizacje, gdzie znajdą Państwo wiele naszych dotychczasowych projektów wraz z opisami i zdjęciami. 

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim nowoczesne posadzki poliuretanowe oraz posadzki z mikrocementu do każdego typu pomieszczeń mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej. Poza podłogami z żywicy i mikrocementu specjalizujemy się również w wykonywaniu schodów i ścian z obu tych materiałów.

Zapraszamy do działu oferta, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat wykonywanych przez nas usług.

Kontakt

Spotkania możliwe tylko po wcześniejszym umówieniu.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Jakposadzki. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.