Blog

Blog

Święto designu z naszym udziałem! – podsumowanie 4 Design Days 2020

Jednym z naszych najważniejszych celów na pierwszy kwartał tego roku był udział wraz z Master Builders Solutions w 4 Design Days, które odbyły się w Katowicach. Wydarzenie to naprawdę można nazwać świętem designu i cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią. Oto nasze podsumowanie tych kilku niezapomnianych dni.

Każdy znalazł coś dla siebie

Formuła 4DD zaplanowana została tak, by przyciągnąć zarówno specjalistów, jak i każdą zwykłą osobę zainteresowaną rynkiem nieruchomości, architekturą, projektowaniem wnętrz, czy wzornictwem. Dwa pierwsze dni stały głównie pod znakiem spotkań, dyskusji i prezentacji największych architektów, projektantów, producentów i firm usługowych. Dwa kolejne były dniami otwartymi. Master Builders Solutions brał udział w targach jako wystawca i partner sesji. Nasza firma została wybrana do współudziału w tym przedsięwzięciu, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Ogromne zainteresowanie i coraz większa świadomość ludzi

Już na początku chcemy zaznaczyć, że jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni zarówno samym zainteresowaniem, jakim cieszyła się nasza strefa oraz naprawdę dużą wiedzą i świadomością osób, które nas odwiedzały. Świadczy to o tym, że coraz więcej ludzi w Polsce śledzi najnowsze trendy i technologie, edukuje się i w coraz bardziej otwarty i kreatywny sposób podchodzi do projektowania domów oraz miejsc użyteczności publicznej. Odwiedziły nas setki albo tysiące gości, z którymi odbyliśmy wiele szczegółowych rozmów. O zainteresowaniu produktami Master Builders Solutions niech świadczy fakt, że absolutnie wszystkie materiały promocyjne przygotowane na tę imprezę skończyły się na długo przez jej końcem, w tym 3000 ulotek i setki próbek naszych posadzek. To dla nas naprawdę duży sukces.

Inspirujące dyskusje i prezentacje

Bardzo ciekawie z naszej perspektywy wypadły również prezentacje i spotkania z wybitnymi osobowościami z branży. Brali w nich udział także specjaliści Master Builders Solutions – Janusz Banera i Stijn Becker. Śledzenie najnowszych światowych trendów i możliwość spotkań z ludźmi, którzy je kreują, to dla nas niezwykle ważna kwestia.

Dobry początek

Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pierwszego udziału w tak dużym wydarzeniu.  4 Design Days w pełni spełniły nasze oczekiwania zarówno jako wystawcy, ale też po prostu jako osób, które interesują się wszystkim tym, co dzieje się w świecie architektury i projektowania. Jesteśmy pewni, że to dopiero początek. Na koniec serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszej relacji video z całego wydarzenia, która pozwoli Wam chociaż w części doświadczyć tego, co działo się w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Udostępnij artykuł:

Ostatnie posty

Schody z mikrocementu – atrakcyjny i nowoczesny wygląd oraz ogromne walory użytkowe

Nie tylko posadzki i ściany z mikrocementu cieszą się w ostatnich miesiącach wśród klientów dużo większą popularnością. Rosnące zainteresowanie dotyczy …

CZYTAJ DALEJ

“Chata w Szczyrku”, czyli inwestycja pod wynajem z posadzkami, ścianami i schodami z żywicy poliuretanowej w systemie MasterTop

Szczyrk to turystyczna miejscowość w południowej Polsce, która zimą przyciąga wielbicieli nart, a latem zaś amatorów górskich trekkingów. To właśnie …

CZYTAJ DALEJ

Jak dbać o mikrocement – wskazówki na temat użytkowania, pielęgnacji i czyszczenia mikrocementu Resistone

Mikrocement stał się w ostatnim czasie jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych materiałów w aranżacji wnętrz. Zaletą mikrocementu jest łatwość …

CZYTAJ DALEJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Jakposadzki. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.