Blog

Blog

Święto designu z naszym udziałem! – podsumowanie 4 Design Days 2020

Jednym z naszych najważniejszych celów na pierwszy kwartał tego roku był udział wraz z Master Builders Solutions w 4 Design Days, które odbyły się w Katowicach. Wydarzenie to naprawdę można nazwać świętem designu i cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią. Oto nasze podsumowanie tych kilku niezapomnianych dni.

Każdy znalazł coś dla siebie

Formuła 4DD zaplanowana została tak, by przyciągnąć zarówno specjalistów, jak i każdą zwykłą osobę zainteresowaną rynkiem nieruchomości, architekturą, projektowaniem wnętrz, czy wzornictwem. Dwa pierwsze dni stały głównie pod znakiem spotkań, dyskusji i prezentacji największych architektów, projektantów, producentów i firm usługowych. Dwa kolejne były dniami otwartymi. Master Builders Solutions brał udział w targach jako wystawca i partner sesji. Nasza firma została wybrana do współudziału w tym przedsięwzięciu, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Ogromne zainteresowanie i coraz większa świadomość ludzi

Już na początku chcemy zaznaczyć, że jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni zarówno samym zainteresowaniem, jakim cieszyła się nasza strefa oraz naprawdę dużą wiedzą i świadomością osób, które nas odwiedzały. Świadczy to o tym, że coraz więcej ludzi w Polsce śledzi najnowsze trendy i technologie, edukuje się i w coraz bardziej otwarty i kreatywny sposób podchodzi do projektowania domów oraz miejsc użyteczności publicznej. Odwiedziły nas setki albo tysiące gości, z którymi odbyliśmy wiele szczegółowych rozmów. O zainteresowaniu produktami Master Builders Solutions niech świadczy fakt, że absolutnie wszystkie materiały promocyjne przygotowane na tę imprezę skończyły się na długo przez jej końcem, w tym 3000 ulotek i setki próbek naszych posadzek. To dla nas naprawdę duży sukces.

Inspirujące dyskusje i prezentacje

Bardzo ciekawie z naszej perspektywy wypadły również prezentacje i spotkania z wybitnymi osobowościami z branży. Brali w nich udział także specjaliści Master Builders Solutions – Janusz Banera i Stijn Becker. Śledzenie najnowszych światowych trendów i możliwość spotkań z ludźmi, którzy je kreują, to dla nas niezwykle ważna kwestia.

Dobry początek

Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pierwszego udziału w tak dużym wydarzeniu.  4 Design Days w pełni spełniły nasze oczekiwania zarówno jako wystawcy, ale też po prostu jako osób, które interesują się wszystkim tym, co dzieje się w świecie architektury i projektowania. Jesteśmy pewni, że to dopiero początek. Na koniec serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszej relacji video z całego wydarzenia, która pozwoli Wam chociaż w części doświadczyć tego, co działo się w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Udostępnij artykuł:

Ostatnie posty

Mokre powierzchnie i mikrocement – łazienka w Twoim domu wymyślona na nowo!

Zastosowanie mikrocementu w łazience staje się coraz bardziej popularne, ponieważ klienci nawet we wnętrzach pozornie użytkowych, jakim mogą wydawać się …

CZYTAJ DALEJ

Żywica i mikrocement – zestawiamy różnice i podobieństwa!

Posadzki żywiczne poliuretanowe i posadzki z mikrocementu to w tym momencie zdecydowanie najcześciej wybierane przez naszych klientów rozwiązania. Z naszej …

CZYTAJ DALEJ

Rzemiosło artystyczne w Twoim domu – dowiedz się więcej o możliwościach mikrocementu

Mikrocement – w Polsce jeszcze stosunkowo nowe rozwiązanie – w krajach Europy zachodniej od wielu lat stosowany jest jako wykończenie posadzek …

CZYTAJ DALEJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Jakposadzki. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.