Blog

Blog

Święto designu z naszym udziałem! – podsumowanie 4 Design Days 2020

a2O5ftv4 b a s f 33 1024x684 1
Święto designu z naszym udziałem! – podsumowanie 4 Design Days 2020 4

Jednym z naszych najważniejszych celów na pierwszy kwartał tego roku był udział wraz z Master Builders Solutions w 4 Design Days, które odbyły się w Katowicach. Wydarzenie to naprawdę można nazwać świętem designu i cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią. Oto nasze podsumowanie tych kilku niezapomnianych dni.

Każdy znalazł coś dla siebie

Formuła 4DD zaplanowana została tak, by przyciągnąć zarówno specjalistów, jak i każdą zwykłą osobę zainteresowaną rynkiem nieruchomości, architekturą, projektowaniem wnętrz, czy wzornictwem. Dwa pierwsze dni stały głównie pod znakiem spotkań, dyskusji i prezentacji największych architektów, projektantów, producentów i firm usługowych. Dwa kolejne były dniami otwartymi. Master Builders Solutions brał udział w targach jako wystawca i partner sesji. Nasza firma została wybrana do współudziału w tym przedsięwzięciu, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

jKHzaQxQ b a s f3a 10 1024x684 1
Święto designu z naszym udziałem! – podsumowanie 4 Design Days 2020 5

Ogromne zainteresowanie i coraz większa świadomość ludzi

Już na początku chcemy zaznaczyć, że jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni zarówno samym zainteresowaniem, jakim cieszyła się nasza strefa oraz naprawdę dużą wiedzą i świadomością osób, które nas odwiedzały. Świadczy to o tym, że coraz więcej ludzi w Polsce śledzi najnowsze trendy i technologie, edukuje się i w coraz bardziej otwarty i kreatywny sposób podchodzi do projektowania domów oraz miejsc użyteczności publicznej. Odwiedziły nas setki albo tysiące gości, z którymi odbyliśmy wiele szczegółowych rozmów. O zainteresowaniu produktami Master Builders Solutions niech świadczy fakt, że absolutnie wszystkie materiały promocyjne przygotowane na tę imprezę skończyły się na długo przez jej końcem, w tym 3000 ulotek i setki próbek naszych posadzek. To dla nas naprawdę duży sukces.

Inspirujące dyskusje i prezentacje

Bardzo ciekawie z naszej perspektywy wypadły również prezentacje i spotkania z wybitnymi osobowościami z branży. Brali w nich udział także specjaliści Master Builders Solutions – Janusz Banera i Stijn Becker. Śledzenie najnowszych światowych trendów i możliwość spotkań z ludźmi, którzy je kreują, to dla nas niezwykle ważna kwestia.

8iIyDtQT b a s f 41 1024x684 1
Święto designu z naszym udziałem! – podsumowanie 4 Design Days 2020 6

Dobry początek

Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pierwszego udziału w tak dużym wydarzeniu.  4 Design Days w pełni spełniły nasze oczekiwania zarówno jako wystawcy, ale też po prostu jako osób, które interesują się wszystkim tym, co dzieje się w świecie architektury i projektowania. Jesteśmy pewni, że to dopiero początek. Na koniec serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszej relacji video z całego wydarzenia, która pozwoli Wam chociaż w części doświadczyć tego, co działo się w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Udostępnij artykuł:

Ostatnie posty

Mikrocement salon inspiracje

Mikrocement i wyjątkowy salon – inspiracje, które Was zachwycą

Salon to serce każdego domu, miejsce spotkań, relaksu i spędzania czasu w gronie najbliższych. Warto zadbać o jego wyjątkowy wygląd, ...
CZYTAJ DALEJ
Łazienka z mikrocementem - Beżowe podłogi i nowoczesna wanna z drewnianym wykończeniem.

Mikrocement łazienka: inspiracje dla nowoczesnych łazienek

Łazienka to jedno z tych miejsc w naszym domu, które służy nie tylko praktycznym celom, ale także może stać się ...
CZYTAJ DALEJ
Mikrocement kolory - przestronne wnętrze domu z beżowym mikrocementem, prezentujące jasny i nowoczesny wystrój.

Mikrocement kolory – modne odcienie w nowoczesnej aranżacji wnętrz

Wybór kolorów ma ogromny wpływ na atmosferę, styl i ogólny wygląd pomieszczenia. Mikrocement należy do produktów wykończeniowych dostępnych w szerokiej ...
CZYTAJ DALEJ
Logo JAK Chemia
FORMULARZ KONTAKTOWY
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Jakposadzki. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.