Święto designu z naszym udziałem! – podsumowanie 4 Design Days 2020 | JakPosadzki
Blog

Święto designu z naszym udziałem! – podsumowanie 4 Design Days 2020

16 marzec 2020
Autor: JakPosadzki
Kategoria: Nasza firma 

Jednym z naszych najważniejszych celów na pierwszy kwartał tego roku był udział wraz z Master Builders Solutions w 4 Design Days, które odbyły się w Katowicach. Wydarzenie to naprawdę można nazwać świętem designu i cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią. Oto nasze podsumowanie tych kilku niezapomnianych dni.

Każdy znalazł coś dla siebie

Formuła 4DD zaplanowana została tak, by przyciągnąć zarówno specjalistów, jak i każdą zwykłą osobę zainteresowaną rynkiem nieruchomości, architekturą, projektowaniem wnętrz, czy wzornictwem. Dwa pierwsze dni stały głównie pod znakiem spotkań, dyskusji i prezentacji największych architektów, projektantów, producentów i firm usługowych. Dwa kolejne były dniami otwartymi. Master Builders Solutions brał udział w targach jako wystawca i partner sesji. Nasza firma została wybrana do współudziału w tym przedsięwzięciu, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Ogromne zainteresowanie i coraz większa świadomość ludzi

Już na początku chcemy zaznaczyć, że jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni zarówno samym zainteresowaniem, jakim cieszyła się nasza strefa oraz naprawdę dużą wiedzą i świadomością osób, które nas odwiedzały. Świadczy to o tym, że coraz więcej ludzi w Polsce śledzi najnowsze trendy i technologie, edukuje się i w coraz bardziej otwarty i kreatywny sposób podchodzi do projektowania domów oraz miejsc użyteczności publicznej. Odwiedziły nas setki albo tysiące gości, z którymi odbyliśmy wiele szczegółowych rozmów. O zainteresowaniu produktami Master Builders Solutions niech świadczy fakt, że absolutnie wszystkie materiały promocyjne przygotowane na tę imprezę skończyły się na długo przez jej końcem, w tym 3000 ulotek i setki próbek naszych posadzek. To dla nas naprawdę duży sukces.

Inspirujące dyskusje i prezentacje

Bardzo ciekawie z naszej perspektywy wypadły również prezentacje i spotkania z wybitnymi osobowościami z branży. Brali w nich udział także specjaliści Master Builders Solutions – Janusz Banera i Stijn Becker. Śledzenie najnowszych światowych trendów i możliwość spotkań z ludźmi, którzy je kreują, to dla nas niezwykle ważna kwestia.

Dobry początek

Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pierwszego udziału w tak dużym wydarzeniu.  4 Design Days w pełni spełniły nasze oczekiwania zarówno jako wystawcy, ale też po prostu jako osób, które interesują się wszystkim tym, co dzieje się w świecie architektury i projektowania. Jesteśmy pewni, że to dopiero początek. Na koniec serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszej relacji video z całego wydarzenia, która pozwoli Wam chociaż w części doświadczyć tego, co działo się w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

4/5
Twoja ocena
Dziękujemy za ocenę
Komentarze z facebooka
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.