O nas | JakPosadzki

O nas

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej!

Od ponad 10 lat tworzymy posadzki żywiczne najwyższej jakości. Jest to nasza specjalność i pasja. W dziedzinie tej potrafimy spełnić nawet najwymyślniejsze pomysły inwestorów, projektantów i architektów. Jesteśmy przekonani, że podłogi żywiczne to znakomite, trwałe, bezpieczne i na wskroś nowoczesne rozwiązanie, które daje nieograniczone wręcz możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta - niezależnie od tego, czy dotyczą one posadzek dekoracyjnych, czy posadzek przemysłowych. Wybór tak wąskiej dziedziny i wiele lat doświadczeń w jej zgłębianiu, pozwalają nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu.

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, wychodzącym naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku. Śledzimy światowe trendy designerskie i rozwiązania technologiczne, a w naszych realizacjach korzystamy tylko z produktów najlepszych i sprawdzonych przez lata producentów. Taka strategia oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwoliło nam nie tylko na ciągły rozwój, ale także wypracowanie sprawdzonej i godnej polecenia marki, co jest dla nas największym powodem do dumy.

Zapraszamy do odwiedzenia działu "realizacje", gdzie znajdą Państwo wiele naszych dotychczasowych projektów wraz z opisami i zdjęciami. 

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim nowoczesne posadzki dekoracyjne do każdego typu pomieszczeń mieszkalnych (np. salon, kuchnia, łazienka, schody, sypialnia, pokój dziecięcy, garaż) oraz budynków użyteczności publicznej (np. restauracje, szpitale, szkoły i biura). Wykonujemy w nich zarówno posadzki poliuretanowe, posadzki epoksydowe, "posadzki imitujące beton" oraz posadzki z mikrocementu. Poza podłogami dekoracyjnymi zajmujemy się również tworzeniem wielkopowierzchniowych posadzek przemysłowych oraz konserwacją i doczyszczaniem posadzek żywicznych

Zapraszamy do działu "oferta", gdzie znajdą Państwo pełny zakres wykonywanych przez nas usług wraz ze szczegółowymi opisami.

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.