Nowoczesne posadzki żywiczne do domu - innowacyjne podłogi do mieszkania | JakPosadzki
Blog

Nowoczesne posadzki żywiczne do domu - innowacyjne podłogi do mieszkania

06 listopad 2020
Autor: JakPosadzki
Kategoria: Posadzki 

 

Posadzki żywiczne to nowoczesne rozwiązanie pod wieloma względami. Prześledźmy dziś jak ta nowoczesność wygląda w praktyce.

 

Nowoczesne podłogi - aby sprostać indywidualnym potrzebom

Wiele osób marzy o niepowtarzalnym domu lub mieszkaniu oraz o równie wyjątkowej podłodze, która będzie znakomicie komponować się z resztą projektu. Żadne inne rozwiązanie nie daje w tym aspekcie więcej możliwości niż nowoczesne posadzki żywiczne. Nieograniczona paleta kolorów, różnorodne faktury, możliwość zatopienia grafik, napisów i innych elementów - to wszystko sprawia, że posadzki dekoracyjne pozwalają inwestorom i projektantom na bardzo kreatywne działania i stworzenie naprawdę wyjątkowego domu.


Na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami


Żywice poliuretanowe i epoksydowe marki BASF, które stosujemy, to nowoczesne materiały na podłogi nie tylko najwyższej jakości, ale także produkty chemiczne niezwykle zaawansowane technologicznie, który dodatkowo są cały czas udoskonalane. My jako wykonawcy, również staramy być na bieżąco ze wszelkimi najnowszymi trendami designerskimi i możliwościami technologicznymi, jakie te produkty dają, a następnie proponować je naszym klientom.   

 

 

Nowoczesne podłogi do każdego typu pomieszczeń


Kolejnym ważnym elementem świadczącym o nowoczesności posadzek żywicznych jest możliwość zastosowania ich w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Nowoczesne podłogi sprawdzą się doskonale w salonie, w sypialni, kuchni, pokoju dziecięcym, na schodach i w garażu. Nowoczesne posadzki to nie tylko rozwiązanie do domu, a także do budynków użyteczności publicznej (np. restauracje, szpitale, szkoły i biura). Wszystkie te przestrzenie mają swoją specyfikę i wymagania, jakim musi sprostać podłoga. Dzięki różnorodnym, nowoczsenym systemom żywicznym, stworzonym specjalnie pod typ pomieszczenia, jesteśmy przygotowani na każde z nich, zachowując jednocześnie spójny z pozostałymi pomieszczeniami wygląd. 


Wysoka trwałość gwarancją nowoczesnej podłogi


Podłogi z żywicy poliuretanowej są odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu zachowują swoje właściwości oraz estetyczny wygląd przez długi czas. Nie zmieniają koloru i nie żółkną pod wpływem promieni słonecznych. Trwałość prawidłowo użytkowanych nowoczesnych posadzek żywicznych do domu i mieszkania to nawet 50 lat, a w razie pojawienia się defektów bardzo szybko i łatwo można je odświeżyć. Bez problemu można także zmienić kolor posadzki, co jest znakomitym sposobem na nadanie przestrzeni zupełnie nowego charakteru.

 

 

Nowoczesne podłoga - łatwa w czyszczeniu i przyjazna alergikom 


Posadzki dekoracyjne cechuje również łatwość zachowania podłogi w czystości, a także właściwości antystatyczne (posadzki żywiczne nie przyciągają do siebie kurzu), przez co ich użytkowanie szczególnie zalecane jest alergikom i osobom wrażliwym na kurz. Brak spoin i fug, w które dostają się zanieczyszczenia, doceni z kolei każda osoba, która dba o czystość i higienę podłóg w swoim otoczeniu.


Wymienione przez nas zalety nie wyczerpują tematu nowoczesności posadzek żywicznych. Jednak już na podstawie tych elementów bardzo łatwo można stwierdzić, że w tej kwestii jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. 

3.7/5
Twoja ocena
Dziękujemy za ocenę
Komentarze z facebooka

Pozostałe wpisy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.