Blog

Blog

Wprowadzenie w świat żywic i mikrocementu – podsumowanie otwarciu showroomu w wypowiedziach gości

Otwarcie showroomu było dla nas okazja do spotkania z wieloma ciekawymi osobami. Zapytaliśmy część z nich o opinię zarówno na temat samego wydarzenia, jak i prezentowanych przez nas produktów. Postanowiliśmy zebrać te wypowiedzi w formie artykułu, bo stanowią naszym zdaniem znakomite podsumowanie eventu, ale też zwracają uwagę na wiele istotnych kwestii związanych z produktami, które oferujemy oraz samą ideą powstania showroomu. 

Gaba Kliś – stylistka i projektantka wnętrz 

Bardzo mi się podoba taka forma prezentacji produktów, jaką oferuje JAK Chemia. Jest to potrzebne, by klient zobaczył jak to wszystko wygląda na żywo, by mógł dotknąć, porównać kolory, systemy. Porównać jak prezentują się one w w różnych stronach mieszkania, jak pada światło, jak wyglądają w słońcu, w cieniu, przy różnych aranżacjach przestrzeni. To bardzo ważne. 

Jeśli chodzi o moich klientów, to tego typu rozwiązania podłogowe są dla nich ciągle swego rodzaju nowością, więc zwykle propozycja zastosowania żywicy lub mikrocementu wychodzi ode mnie. Prywatnie bardzo lubię taki rodzaj podłogi. Przede wszystkim dlatego, że nie ma ona fug i łączeń. Uzyskujemy jednolitą, gładką powierzchnię, która daje bardzo duże możliwości do aranżownia i projektowania. Bardzo lubię również łączenie żywicy z innymi materiałami np. drewno, kafelki, cegła. Jestem zakochana w tych podłogach. Uwielbiam je za to, że są neutralne i dają ogromne kreatywne możliwości w mojej pracy. A do tego – jak informuje mnie wielu moich klientów – jest ona bardzo łatwa w codziennym użytkowaniu i czyszczeniu. 

Lidia Obstarczyk – odwiedzająca

Przyjechałam na otwarcie z mężem i zaskoczyła nas bardzo przyjazna atmosfera jaka tu panuje i otwartość właścicieli, którzy wprowadzili nas do świata żywicy i mikrocementu. Podoba mi się też, że to miejsce jest praktycznie w centrum Krakowa. Jeśli chodzi o to,  co tutaj zobaczyłam, to świetnie, że jest zaprezentowany tak szeroki wachlarz możliwości zarówno jeśli chodzi o same produkty jak i kolory.  Mnie prywatnie najbardziej ciekawiły mikrocementy i posadzki żywiczne w stylu lastriko. Wspaniale, że można tutaj zobaczyć jak to wszystko wygląda już w gotowej realizacji. Przekonałam się też do żywicy na ścianach. Nie tylko ze względu na wygląd, ale też o fakt, jak praktycznym może to być rozwiązaniem np. przy małych dzieciach. Tak sie składa, że jestem mamą i doceniam produkty, które są atrakcyjne, ale można je też łatwo czyścić i myć. 

Maciej Lis –  przedstawiciel marki Resistone w Polsce

Przyjemnie ogląda się produkty Resistone w takim miejscu i w tak świetnej aranżacji. Uważam, że znakomitym pomysłem jest podział na dwa lokale – można zobaczyć różnice między żywicami a mikrocementem, co jest bardzo cenne, bo wiele osób nie do końca wie jakie są różnice miedzy tymi systemami. Tutaj mogą poczuć jaka jest atmosfera jednego i drugiego wnętrza, jak się w nim czują – czy lepiej odnajdują się w chłodniejszym, czy trochę bardziej śródziemnomorskim wnętrzu. Mogą zobaczyć różnice i wybrać produkt najbardziej odpowiedni dla siebie. 

Jeśli chodzi o współpracę marki Resistone z firmą JAK Chemia, to trwa ona od niedawna, ale jest bardzo intensywna i owocna. Od samego początku jakość współpracy oraz usługi świadczone przez JAK Chemia w oparciu o nasze produkty są znakomite. Jestem zachwycony w jaki sposób interpretują nasz produkt, bo jest to jednak rzemiosło artystyczne i każdy ma trochę inny sposób jego wykonania. 

Karolina Michałkiewicz – architektka i projektantka wnętrz 

Najbardziej podoba mi się tutaj możliwość zobaczenia, dotknięcia wszystkiego i porównania dwóch różnych typów posadzek – żywicy i mikrocementu. Lokalizacja showroomu również jest świetna – ulica Starowiślna łączy krakowski Rynek z Kazimierzem i jest idealnie na trasie spacerów i zwiedzania Krakowa. 

Uważam, że showroomy są bardzo potrzebne. Przez pandemię działanie takich miejsc zostało ograniczone. By przekonać klienta do nowych rozwiązań, których nie zna ze swojego domu, najlepiej pokazać mu je nie tylko na małej próbce, ale w całym mieszkaniu. Chodzi o to, by móc zobaczyć jak dane rozwiązanie prezentuje się w urządzanym wnętrzu.

Staram się zaznajamiać moich klientów z posadzkami żywicznymi. Sama mam białą podłogę z żywicy w całym swoim mieszkaniu i sprawdza się ona znakomicie. Mogę zatem z własnego doświadczenia odpowiedzieć na wiele zadawanych pytań np. czy taka podłoga się rysuje? Otóż jest bardzo trwała. Mam ją od 4 lat i wygląda prawie jak nowa. Mogę zatem z czystym sumieniem zachęcać wszystkich nie tylko ze względu na atrakcyjny wygląd, ale też jej praktycznosć, łatwość w utrzymaniu i to jakiej spójności może dodawać mieszkaniu. 

Magdalena Czaban – odwiedzająca, amatorska Mistrzyni Świata MMA

Panuje tu bardzo przyjazna atmosfera. Nawet taka osoba jak jak, która nie wie za wiele o tych produktach, czuje się tutaj komfortowo. Właściciele wszystko mi pokazali i wytłumaczyli. Jest tu mnóstwo próbek, można zobaczyć też podłogi w urządzonych wnętrzach. Szczególnie dla takich osób jak ja to bardzo potrzebne. Poza tym cała otoczka, organizacja wydarzenia jest na najwyższym poziomie. Zresztą tak samo jak usługi firmy JAK Chemia.

Mariusz Blewaski – przedstawiciel marki BASF

Bardzo mi się podoba jak to wszystko zostało zorganizowane. Znakomicie rozmawia się o żywicach w takiej atmosferze i w tak komfortowych warunkach. Widać, że klienci również to czują i tego potrzebują. Oby takich miejsc powstawało więcej, bo to na pewno dobrze wpłynie na świadomość ludzi w kontekście proponowanych przez nas produktów i rozwiazań z wykorzystaniem żywicy.

JAK Chemia to firma, z którą współpracuję w zasadzie od samego początku jej istnienia, mniej więcej od 14 lat. Cóż mogę powiedzieć – już sama długość tej współpracy świadczy o tym, jak znakomici to specjaliści i wspaniali ludzie. Ten czas to przede wszystkim niesamowity rozwój i praca włożona w uświadamianie klientów. Przebyliśmy drogę od najprostszych realizacji do bardzo złożonych i dużych projektów oraz wspólnych szkoleń i udziału w targów takich jak 4 Design Days. I chociaż w tym czasie wspólnie zrealizowaliśmy niezliczoną ilość projektów w budynkach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej, to mam wrażenie, że ta współpraca cały czas się rozkręca i ciągle pojawiają się nowe pomysły i jeszcze większe wyzwania, czego przykładem jest otwarcie tego miejsca. Zatem nie mogę się już doczekać tego, co przyniesie przyszłość.

Udostępnij artykuł:

Ostatnie posty

Mikrocement salon inspiracje

Mikrocement i wyjątkowy salon – inspiracje, które Was zachwycą

Salon to serce każdego domu, miejsce spotkań, relaksu i spędzania czasu w gronie najbliższych. Warto zadbać o jego wyjątkowy wygląd, ...
CZYTAJ DALEJ
Łazienka z mikrocementem - Beżowe podłogi i nowoczesna wanna z drewnianym wykończeniem.

Mikrocement łazienka: inspiracje dla nowoczesnych łazienek

Łazienka to jedno z tych miejsc w naszym domu, które służy nie tylko praktycznym celom, ale także może stać się ...
CZYTAJ DALEJ
Mikrocement kolory - przestronne wnętrze domu z beżowym mikrocementem, prezentujące jasny i nowoczesny wystrój.

Mikrocement kolory – modne odcienie w nowoczesnej aranżacji wnętrz

Wybór kolorów ma ogromny wpływ na atmosferę, styl i ogólny wygląd pomieszczenia. Mikrocement należy do produktów wykończeniowych dostępnych w szerokiej ...
CZYTAJ DALEJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Jakposadzki. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.