To będzie dobry rok! – nasze plany na 2020 | JakPosadzki
Blog

To będzie dobry rok! – nasze plany na 2020

22 styczeń 2020
Autor: JakPosadzki
Kategoria: Nasza firma 

Staramy się rozwijać naszą firmę przez cały czas. Co roku planujemy kolejne cele, które chcemy zrealizować w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Teoretycznie zatem rok 2020 nie będzie różnił od poprzednich. Jednak to, co założyliśmy sobie na ten rok, wydaje się zdecydowanie przewyższać rozmachem nasze poprzednie plany. Jesteśmy tym niezwykle podekscytowani, dlatego postanowiliśmy się z Wami wszystkim podzielić 🙂

Udział w 4 Design Days

Wszystko rozpocznie się w dniach 6-9 lutego podczas 4 Design Days w Katowicach, chociaż tak naprawdę przygotowania do tego wydarzenia rozpoczęliśmy już kilka miesięcy temu.

4DD to „największego w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.”

W tym roku Master Builders Solutions bierze udział w targach jako wystawca i partner sesji. Nasza firma została wybrana do współudziału w tym przedsięwzięciu. Zapowiada się niesamowite wydarzenie, na które już teraz Was wszystkich zapraszamy! Więcej informacji znajdziecie na http://www.4dd.pl/2020/pl/

Targi i wydarzenia branżowe

4 Design Days na pewno nie będzie jedynym tego typu wydarzeniem, w którym weźmiemy udział w tym roku. Chcemy śledzić najnowsze trendy, szukać pomysłów i inspiracji u najlepszych na świecie, by móc później proponować Wam najciekawsze i najefektywniejsze rozwiązania.

Nowe produkty

Ten punkt bardzo mocno wiąże się z poprzednim. Idąc z najnowszymi trendami, chcemy wprowadzić do naszej oferty nowe produkty. O każdym z nich będziemy informować Was poprzez naszą stronę internetową oraz social media.

Powiększenie floty maszynowej

Nowa oferta wymaga nowych maszyn, ale nie tylko z tego powodu planujemy w tym roku rozwinięcie naszej floty maszynowej. Chcemy, by wszystkie usługi jakie oferujemy były wykonywane w możliwie najnowocześniejszy i najbardziej ekologiczny sposób. Technologia rozwija się bardzo szybko i daje coraz większe możliwości, z których pragniemy korzystać.

Szkolenia w ramach programu BASF System Partners

Najnowsze trendy, nowe produkty i maszyny – to jednak nie wszystko. Równie ważna jest wiedza i umiejętności pracowników. Dzięki możliwościom jakie daje bycie częścią BASF System Partner, chcemy za pomocą szkoleń organizowanych przez BASF, w jeszcze większym stopniu poszerzać wiedzę i kompetencje całego naszego teamu.

Nowa siedziba

Rok 2020 to jeszcze jeden bardzo ważny dla nas projekt – budowa nowej siedziby firmy. Prace już trwają i zapewne będziemy Was informować o postępach poprzez social media. Rozbudowujemy magazyny, tworzymy nowe biuro, a także showroom, w którym będziecie mogli m.in. zobaczyć próbki wszystkich tworzonych przez nas podłóg. Mamy nadzieję, że już za kilka miesięcy zaprosimy Was na otwarcie 🙂

Wypłynięcie na międzynarodowe wody

Już poprzedni rok przyniósł większą ilość zagranicznych realizacji. W tym postaramy się jeszcze bardziej skupić na rozszerzeniu działań na inne rynki. To dla nas bardzo ciekawe i rozwojowe inwestycje.

Jak sami widzicie, jest tego bardzo dużo, a to tylko część naszych planów. Nie napisaliśmy na przykład więcej o nowym serwisie internetowych, nad którym pracujemy i mamy nadzieję zaprezentować Wam go już bardzo niedługo. W skrócie – dzieje się wiele i jesteśmy tym podekscytowani jak nigdy dotąd. Mamy nadzieję, że będziecie z nami przez cały rok 2020. To będzie dobry rok 🙂

5/5
Twoja ocena
Dziękujemy za ocenę
Komentarze z facebooka
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.