Blog

Blog

Już 25-26 marca otwieramy nasz pierwszy showroom w Krakowie!

Nasza firma istnieje już kilkanaście lat i im dłużej działamy, im mocniej się rozwijamy, tym większą czujemy potrzebę, by z każdym rokiem stawiać sobie coraz większe cele, ciągle się edukować, wprowadzać nowe technologie, powiększać zespół i realizować projekty, które jeszcze kilka lat temu wydawały się dla nas nieosiągalne. Jednym z takich projektów jest otwarcie w Krakowie naszego pierwszego showroomu!

Idea showroomu

Showroom z posadzkami żywicznymi i mikrocementami dla niektórych osób może być trochę dziwnym pomysłem, ale doświadczenia ostatnich lat sprawiają, iż jesteśmy pewni tego, jak takie miejsce jest potrzebne. Miejsce, które stanie się nie tylko wizytówką firmy, gdzie będzie można zapoznać się z naszą pełną ofertą, ale także przestrzenią, w której nasi klienci będą mogli zetknąć się z żywicą i mikrocementami w codziennych przestrzeniach użytkowych – mieszkalnych i biurowych. Zdjęcia i próbki to nie wszystko. Wiemy doskonale co to znaczy postawić stopę na posadzce żywicznej i zobaczyć “na żywo” jak prezentuje się ona w urządzonym wnętrznu, a wyjazdy na realizacje do innych osób mogą być dla naszych klientów uciążliwe. Dlatego pragniemy, by w jednym miejscu mieli możliwość zobaczyć i poczuć pod stopą efekty naszej pracy w biurze, salonie, kuchni, łazience, oraz zobaczyć jak żywica prezentuje się na ścianach i schodach.

To jednak nie wszystko. Chcemy również, by nasz showroom stał się przestrzenią spotkań i pracy z naszymi klientami. Miejscem, gdzie będą rodziły się pomysły i gdzie wspólnie, przy dużym stole i z filiżanką dobrej kawy lub herbaty w dłoni, będziemy rozmawiać i planować jak te pomysły mają stawać się rzeczywistością. Do tej wspólnej twórczej przestrzeni chcemy Was wszystkich zaprosić już 25 i 26 marca.

Dlaczego warto być na otwarciu? 

Oficjalne otwarcie będzie znakomitą okazją, by spotkać się zarówno z nami, jak i z zaproszonymi przez nas specjalistami ze strony producentów żywicy i mikrocementów. Wspólnie będziemy do Waszej dyspozycji, by szczegółowo zaprezentować naszą ofertę, a także odpowiedzieć na wszystkie związane z nią pytania. Osoby, które odwiedzą nas w tych dniach będą miały możliwość obejrzenia finalnych efektów naszej pracy w przestrzeniach dwóch apartamentów – zarówno z żywicą, jak i  mikrocementami. Oczywiście
nie zabraknie małych niespodzianek i upominków – takich jak różnorodne próbki posadzek. Zadbamy także o poczęstunek dla odwiedzających nas gości. Wszystko po to, byście już od otwarcia naszego showroomu czuli się w nim jak u siebie.

Szczegóły wydarzenia

Oficjalne otwarcie showroomu obędzie się w dniach 25-26 marca, w godzinach 11-18. Wstęp jest oczywiście wolny dla wszystkich zainteresowanych osób. Nasz showroom mieści się w zabytkowej kamienicy na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Starowiślnej 35/5. Mamy nadzieję, że widzimy się z Wami już za kilka dni i już teraz nie możemy się tego doczekać! Do zobaczenia! 

Udostępnij artykuł:

Ostatnie posty

Mikrocement salon inspiracje

Mikrocement i wyjątkowy salon – inspiracje, które Was zachwycą

Salon to serce każdego domu, miejsce spotkań, relaksu i spędzania czasu w gronie najbliższych. Warto zadbać o jego wyjątkowy wygląd, ...
CZYTAJ DALEJ
Łazienka z mikrocementem - Beżowe podłogi i nowoczesna wanna z drewnianym wykończeniem.

Mikrocement łazienka: inspiracje dla nowoczesnych łazienek

Łazienka to jedno z tych miejsc w naszym domu, które służy nie tylko praktycznym celom, ale także może stać się ...
CZYTAJ DALEJ
Mikrocement kolory - przestronne wnętrze domu z beżowym mikrocementem, prezentujące jasny i nowoczesny wystrój.

Mikrocement kolory – modne odcienie w nowoczesnej aranżacji wnętrz

Wybór kolorów ma ogromny wpływ na atmosferę, styl i ogólny wygląd pomieszczenia. Mikrocement należy do produktów wykończeniowych dostępnych w szerokiej ...
CZYTAJ DALEJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Jakposadzki. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.