Już 25-26 marca otwieramy nasz pierwszy showroom w Krakowie! | JakPosadzki
Blog

Już 25-26 marca otwieramy nasz pierwszy showroom w Krakowie!

20 marzec 2022
Autor: JakPosadzki
Kategoria: Nasza firma 

Nasza firma istnieje już kilkanaście lat i im dłużej działamy, im mocniej się rozwijamy, tym większą czujemy potrzebę, by z każdym rokiem stawiać sobie coraz większe cele, ciągle się edukować, wprowadzać nowe technologie, powiększać zespół i realizować projekty, które jeszcze kilka lat temu wydawały się dla nas nieosiągalne. Jednym z takich projektów jest otwarcie w Krakowie naszego pierwszego showroomu!

 

Idea showroomu

Showroom z posadzkami żywicznymi i mikrocementami dla niektórych osób może być trochę dziwnym pomysłem, ale doświadczenia ostatnich lat sprawiają, iż jesteśmy pewni tego, jak takie miejsce jest potrzebne. Miejsce, które stanie się nie tylko wizytówką firmy, gdzie będzie można zapoznać się z naszą pełną ofertą, ale także przestrzenią, w której nasi klienci będą mogli zetknąć się z żywicą i mikrocementami w codziennych przestrzeniach użytkowych - mieszkalnych i biurowych. Zdjęcia i próbki to nie wszystko. Wiemy doskonale co to znaczy postawić stopę na posadzce żywicznej i zobaczyć "na żywo" jak prezentuje się ona w urządzonym wnętrznu, a wyjazdy na realizacje do innych osób mogą być dla naszych klientów uciążliwe. Dlatego pragniemy, by w jednym miejscu mieli możliwość zobaczyć i poczuć pod stopą efekty naszej pracy w biurze, salonie, kuchni, łazience, oraz zobaczyć jak żywica prezentuje się na ścianach i schodach.

 

 

To jednak nie wszystko. Chcemy również, by nasz showroom stał się przestrzenią spotkań i pracy z naszymi klientami. Miejscem, gdzie będą rodziły się pomysły i gdzie wspólnie, przy dużym stole i z filiżanką dobrej kawy lub herbaty w dłoni, będziemy rozmawiać i planować jak te pomysły mają stawać się rzeczywistością. Do tej wspólnej twórczej przestrzeni chcemy Was wszystkich zaprosić już 25 i 26 marca.

 

 

Dlaczego warto być na otwarciu? 

Oficjalne otwarcie będzie znakomitą okazją, by spotkać się zarówno z nami, jak i z zaproszonymi przez nas specjalistami ze strony producentów żywicy i mikrocementów. Wspólnie będziemy do Waszej dyspozycji, by szczegółowo zaprezentować naszą ofertę, a także odpowiedzieć na wszystkie związane z nią pytania. Osoby, które odwiedzą nas w tych dniach będą miały możliwość obejrzenia finalnych efektów naszej pracy w przestrzeniach dwóch apartamentów - zarówno z żywicą, jak i  mikrocementami. Oczywiście
nie zabraknie małych niespodzianek i upominków - takich jak różnorodne próbki posadzek. Zadbamy także o poczęstunek dla odwiedzających nas gości. Wszystko po to, byście już od otwarcia naszego showroomu czuli się w nim jak u siebie.

 

 

Szczegóły wydarzenia

Oficjalne otwarcie showroomu obędzie się w dniach 25-26 marca, w godzinach 11-18. Wstęp jest oczywiście wolny dla wszystkich zainteresowanych osób. Nasz showroom mieści się w zabytkowej kamienicy na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Starowiślnej 35/5. Mamy nadzieję, że widzimy się z Wami już za kilka dni i już teraz nie możemy się tego doczekać! Do zobaczenia! 

0/5
Twoja ocena
Dziękujemy za ocenę
Komentarze z facebooka

Pozostałe wpisy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.