Blog

Blog

Dziękujemy za wspólny rok 2018!

Ostatnie dni roku to zwykle czas podsumowań i wyznaczania celów na kolejny. Podobnie jest w naszej firmie. Mijający rok był okresem dużych wyzwań, bardzo ciężkiej pracy i rozwoju właściwie we wszystkich obszarach naszych działań.

Niezwykle cieszymy się z ogólnego rozwoju firmy – zwiększenia ilości pracowników, powiększenia parku maszynowego oraz udoskonalenia i podniesienia jeszcze wyżej poziomu naszych usług w zakresie posadzek dekoracyjnych z żywic poliuretanowych.

Ogólny rozwój to jednak nie wszystko. Rok 2018 przyniósł także kilka specjalnych i nowych dla nas projektów. Największym z nich było na pewno wykonanie pierwszej posadzki sportowej – prawie 7000 m2 bieżni na stadionie lekkoatletycznym pod Jasłem. Spełnia ona światowe standardy i w przyszłości będą na niej rozgrywane zawody międzynarodowe.

O tym, jak udany był to rok, świadczy również fakt, iż zostaliśmy przyjęci do programu BASF System Partners, jako specjaliści od posadzek dekoracyjnych, a Anna Haszczak została zaproszona do rady tego programu. Stanowi to dla nas bardzo duże wyróżnienie i powód do dumy.

Program BASF System Partner został opracowany ze względu na coraz większe zapotrzebowanie rynkowe na rozwiązania najwyższej jakości. Program BASF System Partner przekształcając się z typowo technicznego programu w kompleksowe partnerstwo, łączy obecnie wszechstronną wiedzę fachową globalnej grupy przemysłowej z eksperckimi umiejętnościami najlepszych partnerów w Europie.

Po tak udanym roku 2018, możemy sobie tylko życzyć, by ten nadchodzący okazał się równie dobry. Liczymy na dalszy rozwój naszej firmy zarówno w dziedzinie posadzek dekoracyjnych, jak i sportowych oraz na jeszcze większe zacieśnienie współpracy z BASF Polska.

Zanim jednak zaczniemy te cele realizować, chcielibyśmy życzyć Wam wszystkim radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy za wspólny rok 2018 i mamy nadzieję, że po okresie świątecznego odpoczynku, rozpoczniemy razem kolejny!

Udostępnij artykuł:

Ostatnie posty

Schody z mikrocementu – atrakcyjny i nowoczesny wygląd oraz ogromne walory użytkowe

Nie tylko posadzki i ściany z mikrocementu cieszą się w ostatnich miesiącach wśród klientów dużo większą popularnością. Rosnące zainteresowanie dotyczy …

CZYTAJ DALEJ

“Chata w Szczyrku”, czyli inwestycja pod wynajem z posadzkami, ścianami i schodami z żywicy poliuretanowej w systemie MasterTop

Szczyrk to turystyczna miejscowość w południowej Polsce, która zimą przyciąga wielbicieli nart, a latem zaś amatorów górskich trekkingów. To właśnie …

CZYTAJ DALEJ

Jak dbać o mikrocement – wskazówki na temat użytkowania, pielęgnacji i czyszczenia mikrocementu Resistone

Mikrocement stał się w ostatnim czasie jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych materiałów w aranżacji wnętrz. Zaletą mikrocementu jest łatwość …

CZYTAJ DALEJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Jakposadzki. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.