Dziękujemy za wspólny rok 2018! | JakPosadzki
Blog

Dziękujemy za wspólny rok 2018!

24 grudzień 2018
Autor: JakPosadzki
Kategoria: Nasza firma 

Ostatnie dni roku to zwykle czas podsumowań i wyznaczania celów na kolejny. Podobnie jest w naszej firmie. Mijający rok był okresem dużych wyzwań, bardzo ciężkiej pracy i rozwoju właściwie we wszystkich obszarach naszych działań.

Niezwykle cieszymy się z ogólnego rozwoju firmy – zwiększenia ilości pracowników, powiększenia parku maszynowego oraz udoskonalenia i podniesienia jeszcze wyżej poziomu naszych usług w zakresie posadzek dekoracyjnych z żywic poliuretanowych.

Ogólny rozwój to jednak nie wszystko. Rok 2018 przyniósł także kilka specjalnych i nowych dla nas projektów. Największym z nich było na pewno wykonanie pierwszej posadzki sportowej – prawie 7000 m2 bieżni na stadionie lekkoatletycznym pod Jasłem. Spełnia ona światowe standardy i w przyszłości będą na niej rozgrywane zawody międzynarodowe.

O tym, jak udany był to rok, świadczy również fakt, iż zostaliśmy przyjęci do programu BASF System Partners, jako specjaliści od posadzek dekoracyjnych, a Anna Haszczak została zaproszona do rady tego programu. Stanowi to dla nas bardzo duże wyróżnienie i powód do dumy.

Program BASF System Partner został opracowany ze względu na coraz większe zapotrzebowanie rynkowe na rozwiązania najwyższej jakości. Program BASF System Partner przekształcając się z typowo technicznego programu w kompleksowe partnerstwo, łączy obecnie wszechstronną wiedzę fachową globalnej grupy przemysłowej z eksperckimi umiejętnościami najlepszych partnerów w Europie.

Po tak udanym roku 2018, możemy sobie tylko życzyć, by ten nadchodzący okazał się równie dobry. Liczymy na dalszy rozwój naszej firmy zarówno w dziedzinie posadzek dekoracyjnych, jak i sportowych oraz na jeszcze większe zacieśnienie współpracy z BASF Polska.

Zanim jednak zaczniemy te cele realizować, chcielibyśmy życzyć Wam wszystkim radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy za wspólny rok 2018 i mamy nadzieję, że po okresie świątecznego odpoczynku, rozpoczniemy razem kolejny!

3/5
Twoja ocena
Dziękujemy za ocenę
Komentarze z facebooka
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.