Blog: Nasza firma
Z optymizmem w nowy rok, czyli podsumowanie 2020 i nasze dalsze plany
01 marzec 2021
Z optymizmem w nowy rok, czyli podsumowanie 2020 i nasze dalsze plany
Bieżący rok trwa już w najlepsze, a my staramy się realizować założenia, które nakreśliliśmy sobie na najbliższych dwanaście miesięcy. Czujemy jednak, że nie zamkniemy we właściwy sposób poprzedniego roku, jeśli nie podzielimy się z Wami krótkim podsumowaniem tego, co lepiej lub gorzej udało się zrealizować w 2020 oraz naszymi planami na rok 2021. Zapraszamy do lektury!
Święto designu z naszym udziałem! – podsumowanie 4 Design Days 2020
16 marzec 2020
Święto designu z naszym udziałem! – podsumowanie 4 Design Days 2020
Jednym z naszych najważniejszych celów na pierwszy kwartał tego roku był udział wraz z Master Builders Solutions w 4 Design Days, które odbyły się w Katowicach. Wydarzenie to naprawdę można nazwać świętem designu i cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią. Oto nasze podsumowanie tych kilku niezapomnianych dni.
To będzie dobry rok! – nasze plany na 2020
22 styczeń 2020
To będzie dobry rok! – nasze plany na 2020
Staramy się rozwijać naszą firmę przez cały czas. Co roku planujemy kolejne cele, które chcemy zrealizować w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Teoretycznie zatem rok 2020 nie będzie różnił od poprzednich. Jednak to, co założyliśmy sobie na ten rok, wydaje się zdecydowanie przewyższać rozmachem nasze poprzednie plany. Jesteśmy tym niezwykle podekscytowani, dlatego postanowiliśmy się z Wami wszystkim podzielić
Dziękujemy za wspólny rok 2018!
24 grudzień 2018
Dziękujemy za wspólny rok 2018!
Ostatnie dni roku to zwykle czas podsumowań i wyznaczania celów na kolejny. Podobnie jest w naszej firmie. Mijający rok był okresem dużych wyzwań, bardzo ciężkiej pracy i rozwoju właściwie we wszystkich obszarach naszych działań.
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.