Trendy w posadzkach żywicznych w 2018

Trendy w posadzkach żywicznych w 2018

Posadzka poliuretanowa biała

Posadzka poliuretanowa biała

Przyszłość? temu rozwiązaniu, mówimy zdecydowane tak! 

Jak na zdjęciu wyżej widać, rok 2017 minął nam pod znakiem posadzek w kolorze białym. Jaki będzie 2018 czy trend zostanie utrzymany, czy czekają nas duże zmiany? Na pewno, coraz szerzej i częściej mówi się o ekologii, i naturalnych produktach w domach. Stąd tak modne już od jakiegoś czasu betony na ścianach, meble z palet czy nawet drzewa zasadzone w centrum salonu. Nasz najnowszy produkt wpisuje się w te potrzeby klientów, jak zakładamy zrewolucjonizuje rynek posadzek żywicznych. Dlaczego? w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i badania, przeprowadziliśmy szereg prób. Swoją ofertę poszerzamy o posadzkę, w dalszym ciągu żywiczną, czyli ze wszystkimi jej cechami i zaletami, jednakże o odbiegającą nieco od jednolitej struktury produktu, o wyglądzie naturalnego, wypolerowanego betonu. Posadzkę możemy uzyskać w każdym możliwym kolorze wzornika RAL, z naturalnymi „przetarciami” jakie daje niejednorodna, posadzka betonowa. Ciekawi jesteśmy, jak Wam się spodoba produkt, w miarę realizacji zleceń zdjęciami i wrażeniami będziemy się dzielić na bieżąco.

żywica-epoksydowa-w-efekcie-polerowanego-betonu

Żywica epoksydowa w efekcie polerowanego betonu

 

Żywica bezbarwna

Nie bez powodu w dalszym ciągu wysoko w rankingu  plasujemy żywicę bezbarwną. Ogrom możliwości jakie daje nam ten materiał, powoduje, że wyobraźnia tak nasza, jak i naszych architektów może uwolnić wodze fantazji.

Zalać w żywicy możemy praktycznie wszystko, od drobnych elementów po plakaty, gazety itp.

Ogromnym plusem jest możliwość zalania materiałem, jastrychu cementowego czy samopoziomu, co daje nam posadzkę w pełni odporną na wchłanianie różnych substancji, i łatwe utrzymanie czystości. W przeciwieństwie do wszelakich materiałów mineralnych, cienkowarstwowych a nie żywicznych typu „beton polerowany”. Otrzymujemy wygląd posadzki niejednorodny, surowy i pasujący do nowoczesnych wnętrz naszych dzisiejszych domów i mieszkań. Idealnie nadaje się również do przestrzeni publicznych. Typu kawiarnie, szkoły, kliniki czy sklepy. Posiada wszelakie atesty. W razie potrzeby łatwa w odnowieniu i naprawie.

Posadzka z żywicy bezbarwnej wykonana na jastrychu cementowym

Posadzka z żywicy bezbarwnej wykonana na jastrychu cementowym

Plakat dinozaura na naturalnym piasku kwarcowym pokryty bezbarwną żywicą

Plakat dinozaura na naturalnym piasku kwarcowym pokryty bezbarwną żywicą

Jeszcze więcej kolorów!

Producent firma BASF Polska Sp. zoo, ciągle wychodzi na przeciw wymaganiom rynku. W swojej ofercie mamy posadzki w niezliczonej ilości barw. Do dyspozycji klientów w wyborze kolorów pomagają wzorniki RAL, NCS jak również specjalne kolory produkowane uwzględniając bieżące trendy.

Najnowsze kolory z katalogu firmy BASF Polska

Najnowsze kolory z katalogu firmy BASF Polska

Wzornik kolorów BASF Polska 2018

Wzornik kolorów BASF Polska 2018

Wzornik RAL

Wzornik RAL

Posadzka i ściana ramię w ramię!

Możliwość wykonania powierzchni pionowej jak również poziomej to niezmiernie ważna rzecz, kiedy zależy nam na zachowaniu stuprocentowej szczelności np. pod prysznicem. Dla wielu, ciągłość koloru posadzki i ściany, to podstawa przy wykończeniu wnętrza. A niektórzy po prostu nie lubią fug:)

Posadzka i wszystkie ściany pokryte żywicą

Posadzka i wszystkie ściany pokryte żywicą

Facebook
Instagram