left
right
X

Posadzki przemysłowe

Podczas projektowania pomieszczenia podłoga wymaga szczególnej uwagi. Wybrany system ma decydujący wpływ na okres użytkowania podłogi, wydatki ponoszone na konserwację oraz wygodę i bezpieczeństwo użytkowników. Dlatego też opłaca się dokonać analizy kosztu uwzględniającej okres użytkowania podłogi i dalsze wydatki, takie jak konserwacja.

W naszej ofercie posiadamy wybór różnorodnych nawierzchni poliuretanowych, które skutecznie i efektywnie chronią istniejącą podłogę betonową. Grubość warstwy i struktura tych systemów są określone przez wymogi dotyczące nośności i komfortu.

Posadzki żywiczne mogą być narażone na ekstremalne obciążenia. Świetnie radzą sobie z oddziaływaniem agresywnych substancji jak oleje, kwasy, sole czy promieniowanie UV. Dzięki wyjątkowym właściwością proponowanych materiałów można dowolnie kształtować własności systemu zgodnie z wymogami klienta, takie jak sprężystość lub zdolność tłumienia dźwięków.

System, który zostaje dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta zapewni znakomity stosunek kosztu do efektywności.