Posadzki dekoracyjne

Posadzki poliuretanowe dekoracyjne można wykorzystać w każdej przestrzeni naszego mieszkania, od pomieszczeń garażowych i gospodarczych, po reprezentacyjny salon w sercu domu. Należy zwrócić uwagę na wysokie walory estetyczne, jakie daje nam żywica wykonana w łazience nawet pod prysznicem.

Nasze posadzki poliuretanowe dekoracyjne są unikatowe. W 100% wykonywana ręcznie, nadając naszemu wnętrzu swoistą niepowtarzalność. Dzięki łatwej i szybkiej możliwości odnowienia posadzki zyskujemy zupełnie nowy charakter naszej przestrzeni domowej po latach.

„(…)Właściciele nie są niewolnikami rzeczy, obce są im wnętrza, które boją się życia (…)Lubimy za to wszelkie niedoskonałości, jakich pełen jest nasz dom. Weźmy np. posadzkę z żywicy jest najtrwalszą z możliwych, ale wiele osób nie akceptuje jej naturalnego procesu starzenia się w postaci drobnych pęknięć, delikatnych zabrudzeń i rys. Nam to zupełnie nie przeszkadza, cieszymy się, że dzieci mają najlepsze podłoże do jazdy na rowerze, deskorolce czy hulajnodze.(…)świadczy o tym, że dom żyje”.
Łukasz Zagała, MEDUSA GROUP, fragment artykułu „dobre wnętrze” nr 9

(Visited 5 times, 1 visits today)