Posadzki dekoracyjne

Posadzki poliuretanowe dekoracyjne – postaw na niepowtarzalną i trwałą podłogę z żywicy!

Posadzki poliuretanowe dekoracyjne to nowoczesne podłogi, które mogą zostać wykonane w dowolnej przestrzeni mieszkalnej. Stanowią doskonałe dopełnienie wystroju nowoczesnego wnętrza. Idealnie sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach gospodarczych, jaki i w reprezentacyjnych częściach domu. Szczególnie efektownie prezentują się posadzki poliuretanowe dekoracyjne wykonane w łazience. Nowoczesne posadzki z żywicy nie nasiąkają wodą, dzięki czemu mogą być bezpiecznie umieszczone nawet w brodziku.

Posadzki z żywicy – piękny wygląd i trwałość na długie lata

Posadzki poliuretanowe dekoracyjne to nie tylko piękny i oryginalny wygląd, ale także wysoka trwałość. Podłogi z żywicy poliuretanowej są bowiem odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu zachowują swoje właściwości oraz estetyczny wygląd przez długi czas. Nie zmieniają koloru i nie żółkną pod wpływem promieni słonecznych, mogą być więc umieszczone także w jasnych i dobrze oświetlonych pomieszczeniach.

Nasze posadzki wykonujemy w 100% ręcznie, dzięki czemu każde wnętrze zyskuje swój indywidualny i unikalny charakter. Posadzki poliuretanowe dekoracyjne „żyją” życiem domu i jego mieszkańców, a ich wygląd zmienia się wraz z upływem czasu dostosowując się do domowników i ich stylu życia. Wszystko to sprawia, że posadzki poliuretanowe dekoracyjne są idealnym wyborem dla osób poszukujących oryginalnych i niepowtarzalnych rozwiązań na długie lata. Trwałość prawidłowo użytkowanych posadzek poliuretanowych to nawet 50 lat!

Posadzki poliuretanowe dekoracyjne – łatwe w konserwacji i higieniczne

Posadzki poliuretanowe dekoracyjne są odporne na zarysowania i uszkodzenia. W razie pojawienia się jednak na ich powierzchni defektów, ich zaletą jest także możliwość szybkiego i łatwego odświeżenia. Pozwala to na zmianę koloru posadzki i jest znakomitym sposobem na nadanie zupełnie nowego charakteru swojej domowej przestrzeni.

Na uwagę zasługuje także łatwość zachowania podłóg poliuretanowych w czystości. Posadzki poliuretanowe dekoracyjne są bowiem proste w czyszczeniu, a dzięki temu, że posiadają właściwości antystatyczne (posadzki z żywicy nie przyciągają do siebie kurzu), ich użytkowanie szczególnie zalecane jest alergikom i osobom wrażliwym na kurz. Brak spoin i fug, w które dostają się zanieczyszczenia, doceni z kolei każda pani domu, która dba o czystość i higienę podłóg w swoim otoczeniu.

Wykonywane przez naszą firmę posadzki poliuretanowe dekoracyjne:

  • są uniwersalne – możliwe jest ich wykonanie w dowolnym miejscu w domu;
  • są wygodne i zdrowe w codziennym użytkowaniu – dobrze tłumią kroki, a dzięki zwiększonej elastyczności odciążają także nasze stawy;
  • są odporne na promieniowanie UV, na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne;
  • nadają się do użytkowania z ogrzewaniem podłogowym;
  • posiadają unikalny wygląd i wysokie walory estetyczne;
  • dzięki brakowi spoin pozwalają na optyczne powiększenie małych pomieszczeń oraz efektownie prezentują się na dużych, otwartych przestrzeniach;
  • dzięki właściwościom antystatycznym są łatwe w czyszczeniu i higieniczne.
Facebook
Instagram