Galeria posadzek dekoracyjnych

Galeria z realizacji posadzek dekoracyjnych

Posadzki dekoracyjne wykonane z żywicy wspaniale wpisują się w tętniące życiem nowoczesne wnętrze, które przełamuje stereotypy klasycznych rozwiązań. Rozmywa granice pomiędzy pionową powierzchnią ściany a gładką bez fugową powierzchnią podłogi, czyniąc wnętrze jednorodnym, zoptymalizowanym do zamieszkania. Wybór posadzki dekoracyjnej - żywicznej daje nam możliwość inspirowania się pełną paletą kolorów i wykończeń: od głębokiego matu, przez jedwabisty półmat, po pełny połysk. Świetnie też współgra z ogrzewaniem podłogowym, dzięki czemu jest uwielbiana przez wszystkich użytkowników w szczególności tych najmłodszych.

Posadzki dekoracyjne  sprawdzą się w każdej przestrzeni naszego mieszkania, od pomieszczeń garażowych i gospodarczych, po reprezentacyjny salon w sercu domu. Należy zwrócić uwagę na wysokie walory estetyczne, jakie dają nam posadzki dekoracyjne z żywicy wykonane w łazience, nawet pod prysznicem!

"(...)Właściciele nie są niewolnikami rzeczy, obce są im wnętrza, które boją się życia (...)Lubimy za to wszelkie niedoskonałości, jakich pełen jest nasz dom. Weźmy np. posadzkę z żywicy jest najtrwalszą z możliwych, ale wiele osób nie akceptuje jej naturalnego procesu starzenia się w postaci drobnych pęknięć, delikatnych zabrudzeń i rys. Nam to zupełnie nie przeszkadza, cieszymy się, że dzieci mają najlepsze podłoże do jazdy na rowerze, deskorolce czy hulajnodze.(...)świadczy o tym, że dom żyje".

Łukasz Zagała MEDUSA GROUP - fragment artykułu "Dobre Wnętrze" (nr 9)

Facebook
Instagram